REPETENTI

Standa Červenka

standaČlen původních Repetentů z let 1972 – 76, následně člen skupin KVČ, Atlanta-Koukol, The Kozelka Rock, v pozdějších letech písničkář-sólista. Tramp, textař a skladatel. Jeho písničky hrají mnohé country, folková či trampská seskupení, aniž mají tušení, kdo je jejich autorem. Zakládající člen skupiny Repetenti v roce 2010. Kromě muziky rád sportuje, především běhá a jezdí na kole. Žije jižně od Plzně.

Hraje na krásnou stařičkou kytaru a neméně staré foukací harmoniky.

Alena Vyskocil

alenaPůvodní kytaristka a zpěvačka Repetentů v 70-tých letech minulého století. Nalezena Rudou a Standou díky Internetu v tomto století. Mezitím byla členkou skupin Panenky (České Budějovice), Vráska (Plzeň) a Brtník (Edmonton). Kdykoliv se objeví poblíž, hraje s Repetenty na vypůjčenou Standovu kytaru a zpívá na vlastní hlas.

Žije západně od Evropy ... ale kdysi žila v jižní části Plzně.

Lucie Cihlářová

lucieČlenka klatovské country skupiny Pilouni a hudebního sdružení Jill Trio. Údajně už v porodnici se zřetelně odlišovala od svých vrstevníků tím, že vřískala vždy o oktávu výš. Má ráda své psy, manžela a plzeňskou dvanáctku. Žije opravdu hodně jižně od Plzně.

Hraje na housle a, podle svých slov, i na nervy ostatních.

Jeronym Táborský

jeronNarozen rok po měnové reformě. Muzika ho potkala v roce1972. Hraje na kytaru, basu a banjo. Právě na poslední z nástrojů hrál v mnoho kapelách a sdruženích. V roce 1973 se také poprvé jako člen skupiny Kajmani setkal s Repetenty na okresním kolem Porty v Kraslicích. Po mnoha letech v roce 2017 pak u nich jako basista nastoupil. Říká, že jak šel čas, přicházel "o struny". Nejprve šestistrunná kytara, pak pětistrunné banjo a nakonec čtyřstrunná baskytara. Mimo hraní s Repetenty je ještě aktivním vodákem, motorkářem a trempem. Bydlí v Plzni.

Jirka
Círl

jirkaJako dítko školou povinné absolvoval LŠU obor housle. Po napadení pubertou, začal hrát na kytaru jako samouk. Housle opět začal používat po založení country skupiny Broadway Plzeň, která se po zhruba deseti letech úspěšného fungování rozpadla. Se svojí nejmladší dcerou, která ovládá hru na klavír, pořádají hudební produkce jako oblíbené duo. Se skupinou Repetenti se seznámil - jak to bývá - náhodou na počátku roku 2015 a po vzájemných sympatiích začal s nimi spolupracovat.

Karel
Štekl

karel Poslední radost svým rodičům udělal v roce 1958 a pak většinou jen zlobil. Co ho ovšem baví, je muzika Tu považuje za útěk od reality do báječného světa, který spojuje lidičky, jejich dušičky a vůbec šíří okolo sebe jen dobro a pohodu. Vzhledem k tomu, že mezi jinými také vystudoval obor mechanik HN, má rád krásné nástroje ušlechtilého zvuku postavené z kvalitního materiálu. Sám jich několik vlastní a má z nich radost. Po práci každé odpoledne chodí do dílny a tam opravuje lidem nástroje, aby se mohly v jejich rukách opět rozeznít.

I když žije v Plzni, chvíle volna tráví na chatě jižně od Plzně.

Vystoupení